Možno sa vám občas stalo, že aplikácia Youtube sa vám zdala byť neprehľadná. Dnešným krokom sa chce Youtube priblížiť k svojím sledovatelom, a preto prinesie prehladnejšie rozhranie, v ktorom sa možno už aj vy budete konečne vyznať.

Aplikácia Youtube má už nejakú tú históriu za sebou, keďže táto aplikácia je o 2 roky mladšia než platforma Android. Vďaka tomu sa ešte stále stáva, že v aplikácii je pár nedoladených funkcií, ktoré ju obmedzovali. Za zmienku možno stojí to, že na stránke Youtube bolo vždy možné triediť zoznamy videí, alebo ste si ich vedeli zobraziť podľa dátumu pridania. No v aplikácii takéto riešenie nebolo zavedené. Youtube aplikácia sa mení, a preto prináša túto viac menej novinku konečne aj do aplikácie.

 

Ako si viete zobraziť novinky v aplikácii?

Je to jednoduché. Pri návšteve kanála préjdete s prstom na karty Videá a Zoznamy videí. Následne po kliknutí sa vám v hornej časti oboch zoznamov zobrazí nová ponuka s Zoradiť podľa. Akonáhle kliknete na možnosti, tak tie vám ukážu – najobľúbenejšie, najstaršie alebo najnovšie videá.

 

Zdroj: AndroidPolice

Reklama
Share: