Virtuálny svet dnes ponúka množstvo zárobkov. Kto by to bol povedal, že vďaka nemu si viete aj pekne zarobiť na slušný život.

Milovníci hry Minecraft toto je vaša príležitosť. Ak vás hra baví, tak vďaka nej si viete pekne zarobiť.

Ako uvádza zdroj Upi.comtak britská spoločnosť hľadá osobu, ktorá by bola tzv. záhradný konzultant, pre túto hru. WhatShed, tak ponúka zaujímavú pracovnú pozíciu pre Minecraft Gardening Servise. Ak sa pýtate na plat, tak je kráľovský. Uchádzač si môže cez neho zarobiť až neuveriteľných 70 dolárov na hodinu, čo vychádza v prepočte asi 58 eur. Skvelou správou je aj to, že danú pozíciu môžete vykonávať aj z pohodlia domova, preto nemusíte nikam cestovať.

Čo obnáša táto pozícia? Ako si ju máte predstaviť?

Tá osoba, ktorá si získa túto pracovnú pozíciu, tak ju čaká servis v oblasti terenných úprav vo virtuálnom svete Minecraftu. Ak ste teda človek, ktorý ako tak ovláda Minecraft a máte kreatívny vkus, tak hor sa do tejto pozície.

Samotný tvorcovia tejto pozície pridávajú aj jednu informáciu. “ Ak máte skúsenosti so záhradníctvom, tak máte o to väčšiu šancu si získať danú pozíciu. Pokiaľ ich nemáte, tak uchádzať by mal mať tak či tak vášeň pre samotné záhradníctvo. Tak čo ako chytili ste sa?

 

Hor sa do toho.

Zdroj:  Upi.com

Reklama
Share: