Xbox Games Pass Ultimate, nie je žiadna hra, ktorá bola pred nedávnom predstavená. Jedná sa totiž o hernú službu, ktorú by sme vám radi predstavili.

Xbox Games Pass Ultimate, ako sme už spomínali nie je žiadna hra, ale herná služba. Táto herná služba slúži nielen pre rekreačných hráčov, ale aj pre náročnejších. Xbox Games Pass Ultimate je totiž stvorený pre hráčov, ktorý chcú mať vo výhodnom balíku viacero služieb. Jedná sa najmä o služby – Xbox Games Pass, Xbox Game Pass pre PC a Xbox Live Gold.

Treba viac predstavovať?

Myslíme si, že nie pokiaľ ste vlastník Xboxu, tak už Xbox Live Gold vám je nadovšetko známe. Pre tých, ktorí nepoznajú túto službu tak, v Xbox Live Gold ponúka prístup k viac ako 200 hrám(Konzola) / viac ako 100 hrám pre (PC verzia), ktoré môžete hrať bez obmedzenia, a nemusíte sa báť, že ste sa začali nudiť. Predstavte si niečo ako Netflix a spotify, ale len a len s hrami.

Vy ktorí už vlastníte Xbox, tak vám chceme odporúčať Xbox Games Pass Ultimate, len vtedy, iba ak hráte hry na PC. Možno pre PC gamerov bude stáť za zmienku Xbox Game Pass pre Pc.

Veríme, že po odskúšaní neoľutujete a budete mať o zábavu postarané na najbližších pár rokov, pre niekoho mesiacov.

Reklama
Share: