Značka,ktorá vyrába mobilné zariadenia Realme je zatiaľ u nás dosť neznáma, a pri tom na ďalekom východe je natoľko rozšírená, že dokáže konkurovať veľkým hráčom na trhu ako je napríklad Xiaomi.

Verte či neverte, ale značka Realme sa začína v Číne rozrastať vo veľkom a ako isto viete, tak možno aj čoskoro začne valcovať naše trhy. Bude to už len otázka času, kedy zazrieme prvý smartfón u nás.

Pozrime sa na ňu ale bližšie

Faktom je, že v treťom kvartáli 2019 sa podarilo značke Realme predať viac než 10 miliónov zariadení. Minulý rok sa snažil tento výrobca ponúknúť smartfóny, ktoré by boli schopné s výborným pomerom ceny a výkonu pokryť viaceré cenové segmenty. Totiž väčšina zariadení od Realme sa dala porovnať s najlepšie predávajúcimi produktmi od značky Redmi. Je známe, že tejto značke sa podarilo preskočiť aj dcérsku spoločnosť Xiaomi.

Vezmite si, že obrovský rast tohto budúceho giganta začína byť viditeľný, najmä z pohľadu počtu dodaných inteligentných zariadení, pre túto značku je to 800% medziročný rast. Pre značku Realme to znamená celkové 7.miesto v globálnom meradle, čo znamená, že naozaj táto značka možno začne čoskoro valcovať naše trhy. Momentálne sa snaží tejto značke profitovať najmä v Indii a v Indonézii, kde sa jej podarilo pokryť 80% dodávok spoločnosti. Pre Indiu to aktuálne znamená štvrtá najväčšia značka v Indii.

https://www.youtube.com/watch?v=e-n-mnfpLUk

Z tejto značky môžeme zatiaľ v Európe poznať len Realme X2 Pro, ktorá sa týmto modelom snaží presadiť.

ZDROJ: TU

Reklama
Share: