Dnes už lifestyle nie je len pre bohatých. Existujú sem tam výnimky, ktoré sú aj pre bežných ľudí dostupné. Nové slúchadlá Beats by Dr. Dre – Beats Flex môžete mať za pár eur.

Značka Beats by Dr. Dre predstavila najnovšie cenovo dostupné slúchadlá pre bežného človeka pod označením Beats Flex.

Nové slúchadlá majú množstvo noviniek v sebe ako je napríklad funkcia Auto-Pause, pri ktorej tak ako pri Apple AirPods sa vám hudba zastaví po vytiahnutí z ucha. Ďalšou novinkou je magnetické spájanie slúchadiel, aby sa vám ľahšie spájali.

Keď sme už spomenuli značku Apple, tak túto novinku si môžete zaobstarať z Apple obchodov. Skvelou výhodou pri tejto novinke je aj zdieľanie s Apple Airpods, alebo inými Beats slúchadlami. V skratke povedané, viacerí môžu naraz počúvať špičkový zvuk z jedného zariadenia. Novým prínosom sú aj dobre vypracované basy, ktoré vás o kvalite slúchadiel presvedčia.

Beats-Flex3 ZDROJ: Beats by Dr. Dre
Beats-Flex ZDROJ: Beats by Dr. Dre

Ako dlho vydržia slúchadlá?

Výdrž batérie nových Beats Flex by mala byť 12 hodín počúvania. V rámci nabíjania sa vám dokážu pri Fast Fuel za 10 minút nabiť na 1,5 hodiny. Ak sa bojíte ďalšieho kábla navyše, tak sa nemusíte báť. Novinka sa dá nabiť cez integrovaný USB-C port. Sú určené pre Android, ako aj iPhone používateľa.

Nové slúchadlá majú v sebe zabudovaný procesor Apple W1, ktorý sa postará o kvalitu behu celých slúchadiel. O pripojenie slúchadiel sa stará Bluetooth.

A čo cena?

Slúchadlá si budete vedieť zadovážiť za neuveriteľných 49,99 dolárov, pričom budú vyhotovené vo viacerých farebných variantách ako je – čierna, biela, modrá a žltá. Slúchadlá budú dostupné od 23. októbra aj u nás.

 

ZDROJBeats by Dr. Dre

Reklama
Share: